2024-03-27

Tarptautinės galimybės moksleiviams ir studentams iš arti parodoje „Karjera ir Studijos Lietuvoje“

„Dirbtinis intelektas tarptautinės patirties nesuteiks. Įgyk ją su „Erasmus+“ – tai šūkis, pasitiksiantis visus Švietimo mainų paramos fondo stendo lankytojus parodoje „Karjera ir Studijos Lietuvoje“, kuri vyks 2024 m. kovo 28–29 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų centre. Čia pamatysite Mikalojaus Koperniko atvaizdą, persikėlusį nuo Šiauliuose esančios „Erasmus+ siena: pamatyk galimybę“ sienos. O mėgstantys spręsti uždavinius galės sudėlioti vilniečiams ir miesto svečiams gerai atpažįstamo „Erasmus+“ gatvės meno kūrinio su A. Einšteino atvaizdu dėlionę.

Švietimo mainų paramos fondas lankytojus kvies domėtis programa „Erasmus+“ ir tarptautinėmis galimybėmis studentams, moksleiviams, mokytojams ir visai švietimo bendruomenei. Taip pat visi norintys čia galės išbandyti „Europass“ elektroninę platformą, skirtą norintiems žengti žingsnį į priekį savo mokymosi ir karjeros kelyje.

Mokytojus, moksleivius ir mokyklų bendruomenių narius kovo 28 d. (ketvirtadienį) 14:30 val. kviečiame į 5.2. salę, kurioje vyks renginys „Mokytis Paryžiaus école? Madrido escuela? O gal į Berlyno schule? „Erasmus+“ ilgalaikio mokinių mobilumo programa Tau ir mokyklai.“ Renginio metu pristatysime programą, o savo įspūdžiais pasidalins VDU Ugnės Karvelis gimnazijos mokinės, grįžusios iš mokslų Italijos mokykloje. Pokalbį moderuos švietimo bendruomenei puikiai pažįstama TV laidos „Lietuvos mokyklos“ vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

Šių metų paroda visus lankytojus pasitinka šūkiu „Ateities profesija: ką veiksime dirbtinio intelekto laikais?“. Kasmetinė paroda yra priversta transformuotis, keliant klausimus ne tik, kokias profesijas rinktis, bet kaip mūsų savirealizacijos formos apskritai atrodys dirbtinio Intelekto fone? Parodos organizatoriai žada, kad bus intensyvu, provokatyvu, stipriai kitaip.

Kviečiame apsilankyti!

Parodos darbo laikas:

Kovo 28 d. (ketvirtadienis) 10:00–18:00 val.

Kovo 29 d. (penktadienis) 10:00 iki 16:00 val.

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.litexpo.lt/renginiai/karjera-studijos-2024/